| bybyana21 a întrebat:

Am o intrebare. E destul de urgent. FUNDA MARE DAU!
As vrea sa-mi spuneti cum se numeste ata cu care se fac bratarile prieteniei, si daca se gasesc pe la Unirea (in Bucuresti ma refer). Eu am cautat si n-am gasit. Ma descurc bine la facut bratari si mi se pare interesant. Primul care ma ajuta si cu numele, si poate si un loc aproape de centru (cert sa fie) unde pot gasi acest tip de ata are FUNDA GARANTATA. ceilalti voturi.
Dar nu vreau de genul: uite aici gata facuta. Mie imi place sa imi fac singura lucrurile si sa le personalizez!

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

Pai depinde de care ata vrei.Cat de groasa.
Eu folosesc ata Mouline (muline), se gaseste la orice magazin de tesaturi.
E destul de groasa si de obicei modelul acesta de ata se foloseste pentru bratarile prieteniei