| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, am o intrebare, eu sunt baiat si am 13 ani si 5 luni si am 35 de kg si inaltimea de 1.65 este bine?

3 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Nu, Logic ca nu e BINE straight face
ar trebui sa ai cel putin 55 de KG...

| B3belusha a răspuns:

35 kg? Doamne mai pune ceva pe tine :"|

| PasareaNeagra a răspuns:

Salut, trebuie sa mai pui masa pe tine cel putin vreo 15 kg adica e foarte putin sa ai 35 kg la 165cm fa-ti un regim alimentar bogat si apucate de sport si ar fi de preferat ceva efectiv care sa te faca sa maninci mult cum ar fi luptele de orice gen lupte libere greco romane judo sau daca vrei poti si arte martiale, bafta.