| MissIndependent a întrebat:

am o intrebare: in Stardoll cum pot sa fac starpoints? pls un raspuns cat mai rapid,

Răspuns Câştigător
| LovelyBitch a răspuns:

Pai, trebuie sa te loghe-zi cat mai des, trebuie sa rfcai parte din multe cluburi, sa iti actualizezi cat mai des albumul si scenariul, trebuie sa comentezi multe papusi, trebuie sa-ti faci cluburi si sa iti schimbi cat mai des garderoba si papusa(parul, machiajul...). mai poti sa cumperi si de la magazinul de mobila. happy sper ca am ajutat si te rog funditza...mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se cumpara ca monedele hi5.cu cartea de credit

| olly13 a răspuns:

Da

| MissIndependent explică:

Mai explicit va rog

| MissIndependent explică:

Scuze iulia ca a durat atat pana sa-ti dau fundita doar ca nu imi aparea fundita sa-i dau nicaieri si abia azi si-a revenit, merci de raspuns kiss