| MissIndependent a întrebat:

am o intrebare: in stardoll spune ca daca inviti un prieten iti da 5 starpoints daca accepta, eu am invitat-o pe o prietena, a acceptat, s-a jucat etc... dar nu mi-a dat inca starpoints, de ce? nu stiti? :d pls

Răspuns Câştigător
| GwenS a răspuns:

Si eu am contlove struck pai si eu am incercat dar nici eu nu am primit.nu stiu de ce.am incercat sa aflu dar degeaba.altora le merge. poate nu-ti apare chiar acum pe moment. poti sa te uiti maine.sa tii minte cate ai acum. sper sa-ti mearga!>big grin