| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare legat de balul bobocilor: pana acum nu am fost niciodata si acum o sa particip cu un baiat dragut.ati putea sa-mi spuneti ce probe sau ce va trebui sa facem acolo si eventual cu ce trebuie sa ma imbrac? mersi :*

1 răspuns:
| 2dor a răspuns:

Pai in mod normal organizatori iti vor spune ce sa facihappy 1-2 dansuri [poate si ceva sceneta] si va trebui sa pregatesti ceva...impreuna cu partenerul[ proba de originalitate] ceva ORICE! parodie. dansuri ce vretihappy + vor mai fi si probe surpiza pe care doar organizatori le stiuhappy