| biencutza_7855 a întrebat:

Am o intrebare legata de reprezentantii Avon! Sa zicem ca mai multe persoane imi dau comanda de produse, iar eu trebuie sa le iau banii si sa merg la sediul Avon sa iau produsele sau cum? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| IzZabela119 a răspuns:

Eu asa fac.:* "Dau revista la mai multe persoane.asa.cand am multa comanda.pun comanda pe site.si intot deauna comanda vine sambata.si daca puiluni marti miercuri joi vineri.tot deauna vine sambata tongue. si mno ajung acasa despachetez le pun in pungutze.si le dau.si au 1 saptamana la dizpozitie sa-mi dea banii. dupa ce am banii.ma duc la posta romana.si zic"Vreau sa platesc comanda la Avon". Acasa.te uiti la factura si pe ultima pagina este ceva jos aia trebuie s tai.si o dai acolo la posta.mno si i dai banii si gata :*:* Simplu. fundita?:*:*

2 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Te duci cu banii la CEC

| danyyy_2182 a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la sediul lor.Ti le trimit ei prin posta si tu la fel le trimiti banii.Bafta:*