| HttpsZino a întrebat:

Salut, am o întrebare pentru adolescenții din ziua de azi ( aia care nu își bat joc de fetele cuminți ) voi unde v ați găsit o? O poveste? Eu sunt antisocial insa mi-ar placea sa am pe cineva, sa mă asculte, sa avem o relație, sa mergem cu mașina Intr o vacanta, și etc... Și dacă spuneți că UHH că ție nu ți trebuie iubită că vai că nu știu ce.
Vreau sa va spun și povestea mea ce m-a făcut antisocial :
S a făcut programul ERASMUS+ și am ajuns in Spania, cu băieți fete + din alte localități, MIE mi-a plăcut enorm de o fata, îmi făcea ochi dulci, muream după ea, până când a spus că hai la o înghețată, desigur am scos o, după 5 minute ajung 2 colegi de camera, fata le da înghețata lor și pleacă, după o zi după acea înghețată, când era NETHERLANDS VS SPANIA o vad pe ea langa un tip ( din alta localitate din județ) mi-a picat fata. iar după cateva ore, picasem in depresie, am luat 2 beri și așa mi am petrecut ultima săptămână, bând beri pe o banca in parc seara de seara ( parc e mult spus ). Iar de atunci sunt antisocial.
Povesti? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pacat ca ai o mentalitate de copil destrabalat si total nerespectuoasa, asa cum comentezi pe celalta topic.
Te prezinti aici taman cum nu esti de fapt in realitate.
Rusine parintilor care nu te-au educat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti in depresie, nu antisocial si asta se rezolva usor, cu vointa, sa-ti faci prieteni noi dintre colegii de scoala si sa iesi afara cu ei.

| spumant3444 a răspuns:

Eu sunt fata dar uite cum m-a gasit el.Sunt genul ala foarte iubitoare si tin mult la el.El ma placea de mai mult timp iar eu sunt colega cu un prieten de al lui.I a spus acelui baiat si ala l a convins sa mi dea mesaj.Bineinteles ca n am cazut din prima pentru ca imi doream o persoana la fel de grijulie si respectoasa ca mine, adica sa ma iubeasca nu sa si bata joc.Si asa m-a cucerit mi-a aratat ca poate sa fie dulce, romantic, sa ma iubeasca si rasfete iar eu nu vreau nimic mai mult. Succes.

| Violleta2022 a răspuns (pentru spumant3444):

Pacat ca ai o mentalitate de copil destrabalat si total nerespectuoasa, asa cum comentezi pe celalta topic.
Te prezinti aici taman cum nu esti de fapt in realitate.
Rusine parintilor care nu te-au educat!