| Roxana_1723 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti in special.Baieti,voua va plac fetele vesele, fericite, active, nu? Presupun ca nu va plac fetele care sunt mai triste, suparate si posomorate, nu?laughing)
Fiecare cu gustul sau, vreau pareri va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele optimiste si care au un scop in viata. Tuturor ni se intampla uneori sa fim mai tristi. Asta m-ar indemna sa vorbesc deschis cu fata si sa o intreb ce s-a intamplat si daca o pot ajuta cumva. Orice fata va fi mai fericita dupa ce ma va fi intalnit pe mine asa ca nu e o problema asta. Imi plac fetele sincere si deschise. Macar sa stiu ce se intampla.

1 răspuns:
| Roxana_1723 explică:

Mersi frumos.big grin
Alte raspunsuri?sad