| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru fete, eu sincer sunt un baiat normal, nu beau alcool, nu fumez, nu dau banii pe prostii/cluburi. etc.
Intrebarea este, voua cum v-ar placea sa fie un baiat cand faceti sex cu el, sa fie ras pe tot corpul sau sa aiba si par pe picoare, brate etc si in zona penisului? este importanta chestia asta pentru voi, sau doar pentru unele? Eu sincer am parul pe corp pe care cred eu, ar trebui sa il aiba orice barbat, dar am colegi care se rad/epileaza, de ce?

Răspuns Câştigător
| ang31989 a răspuns:

Din punctul meu de vedre doar parul din regiunea axilara si pubiana e deranjanta la un barbat insa daca il iubesti crede -ma ca nici nu observi asta! Mi se pare o proastie, ca barbat, sa te epilezi pe picioare, si ca sa fac o glumita, hahaaha carei femei i - ar place un barbat cu picioare mai fine deca ale ei?'
E strict parerea mea happy

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Epilat complet. rolling on the floor
Glumesc, dar axilar si pubian obligatoriu si pe picioare, zic eu. big grin

| τττ a răspuns:

Bună.
Părul de jos ar fi indicat să-l epilezi. Nu este o rușine, țiinând cont că ești bărbat. Dar pentru igiena ta personală, rade-te măcar jos!
Pa, pa.

| LetMeBlowYourMind8 a răspuns:

Cand fac sex cu iubitul meu eu tin cont si de asta... Mie nu imi place parul pubian in exces. dar nici deloc, daca intelegi ce vreau sa spun laughing) Cat despre cel de pe picioare, daca este prea mult si te deranjeaza mult epileaza-te odata cu ceara si data viitoare va fi mai rar sau poti sa il decolorezi. Iubitul meu este blond si ii ofera niste avantaje cand vine vorba de subiectele astea. laughing