| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare referioare la o melodie, daca nu ma insel era manea. Era ceva de genu " Mi-ai spus te urasc in fata cu zambet".
Era canatata de Denisa. Stie cineva cum se numea? Urasc manelele dar asta e ceva mai special. Mi-a fost dedicata.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Inima salbatica se numeste si mi se cam potrivestesad

| PauLa.M a răspuns:

Denisa-inima salbatica
si de fapt era "mi-ai spus adio pe fata cu zambet"
Nici mie nu mi plac manelele dar asta mi-a placut odata.

| kayan a răspuns:

Denisa - Inima salbatica

Google e prietenul tau! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denisa sunt o admiratoare dea ta dar u ty ai inceput vyata sexuala nu te supara am pus doar de curyozitate aha catvcery pnt un botez 3 ore ast rasp pana pe 21 9 2009

| Baby_7403 a răspuns:

O canta Denisa si se numeste Inima salbatica. Dar era mi-ai spus adio pe fata cu zambet.happy