| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare dilema. Am crescut si consider ca, la 15 ani e normal sa le iei parintilor ceva. Le stiu gusturile,dar "poftele" lor depasesc bugetul meu de cadouri, acesta fiind de 60 de lei...Deci,30 lei pentru mama, 30 lei pentru tata. Cine imi da niste idei primeste funda! Se aproprie Craciunul si nu stiu ce sa le iau. Va rog dati-mi idei!

6 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Un set de parfum pentru fiecare sau o bluza/camasa.

| Kate20 a răspuns (pentru drogh):

Da. Oricum, mama a zis ca vrea sa-si ia parfumul Passion Dance. O sa-i iau eu parfumul. Mersi:*

| momo0988 a răspuns:

Pai depinde la mama ta poti sa-i iei un parfum si o ciocolata sau poti sa ii iei un cadou personalizat dai 30lei si pui poza ta pe ceva sau ceva simplu mamele intotdeauna apreciaza ceva facut cu dragoste

| Kate20 a răspuns (pentru momo0988):

Si tatei ce-i iau?

| momo0988 a răspuns:

Incearca sa le faci un cadou facut de mana ta :* o sa aprecieze mai mult. Fa niste felicitari quilling, un desen, mai cauta pe google. Daca nu te pricepi la arta, cumpara-i mamei tale un set de la Avon ( pafrum+sampon+crema), in perioada asta gasesti o gramada de astfel de oferte si seturi. Tatalui tau ii iei la fel. Poti sa faci la comanda o rama si sa pui o piza de familie, poti face 2 cani personalizate cu zodia sau numele parintilor tai sau cu "mami te iubesc"/"tati te iubesc". Poti face de asemenea alte lucruri pernonalizate, poti face un filmulet in Windows Video Maker cu fotografiile voastre de familie cu o meodie frumoasa, etc. nu mai am idei sad :*

| Kate20 a răspuns (pentru momo0988):

Mersi.e super.dar nu prea ma descurc cu filmuletele, dar ar fi fost o idee geniala...