| pasta a întrebat:

Salut, am o mare problema. Astazi m-am intilnit cu un baiat si el mi-a facut o surpriza. un buchet de trandafiri. Dar eu am inceput a face o criza de isterie.Nici nu stiam la ce sa ma astept, dar el mi-a spus ca undeva la bucuresti a inregistrat o piesa pentru mine. Si ma cerut in casatorie dar eu am zis ca nu stiu deoarece sunt prea mica.As vrea sa scap de el fiindca nul mai iubesc.Nu stiu cum sa-i zic. I-am zis de vreo citeva ori dar el e o fire foarte sensibila si asa de tare ma iubeste ca incit a incercat sasi taie venele pentru mine pentru ca i-am spus ca nu-l mai iubesc. Vreau sa-i spun deoarece vreau sa fiu libera m-am saturat e un pic demodat.Problema e ca nu stiu cum sa-i spun fara ca sa-l ranesc sau ceva sa-mi mai sune mamasa sa-mi spuna ca sa sinucis.Eu am 13 ani si deja regret ca am inceput a ma intilni cu baieti. Dati-mi va rog un sfat.Nu stiu ce sa mai fac iar in minte tot aceleasi ginduri Fundita

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Lol frate, el e intreg la minte? Sa va casatoriti la 13 ani? raised eyebrowsDe ce sa regreti ca te intalnesti cu baieti,din cauza lui sa reactionezi asa?laughing.Lui o sa ii treaca, o sa se intalneasca cu altele si gata, spune=i ca vrei sa fiti doar amici.

| shadybaby a răspuns:

Sa te ceara in casatorie la 13 ani? Ala are probleme... drept dovada ca a vrut sa apeleze la suicid pentru asemenea lucru. Evita`l, intrerupe cu el orice contact, si timpul este cel mai bun remediu...

| calinut1 a răspuns:

Cel mai bine nu mai vorbesti cu el. pentru ca el e dus cu pluta. cum sa te ceara in casatorile la 13 ani? vezi-ti fata detreba taiese macar ca numai aia dusi deacasa fac asa ceva. traiesteti viata si ai grija cu cine te pui pe cine ai sa iubesti de aici inainte

| JustAde a răspuns:

Wow stai linistita nu se omoara asa spun toti si mie mi-o zis ca isi taie venele si nu le-o taiat nu tr sa mai ai nici o legatura cu el ascultama ce iti zic poate sa fie rau si eu am tot 13 ani da poate fi mai complicat mai ales ca daca continui sa vb cu el ar putea veni la ai tai si din moment ce iti propune sa te casatoresti la 13 ani e dus bine gandeste-te si la tine nu doar la el esti puternica si treci peste el si e devreme la ani nostri de intalniri bucurate de nebunia anilor cu prietenele altfel nu ar mai fi copilariawinking