| notziv8 a întrebat:

Salut Am o mare problema sunt in clasa a 7a si in clasa a 6a dirigintele meu mia calculat media gresit (a calculat 7.56 inloc de 8.13) pot face ceva? Ma gandeam sa vorbesc cu tata si sa ii spun sa vorbeasca cu domnu diriginte... se mai poate face ceva?

Funda!

1 răspuns:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Nu stiu daca se mai poate face ceva, nu cunosc situatii asemanatoare. Totusi, e o idee buna sa vorbeasca tatal tau cu dirigintele si vedeti ce se poate face. In mod normal trebuie sa se poata modifica.