| xeon a întrebat:

Salut, am o mare probleme.Eu am o prietena dar ea este la departare de mine, acum o zi m-am indragostit de o alta fata "si ea era indragostita de mine"fata acea are prieten, prietenul ei este unul dintre cei mai buni prieteni ai mei,"fata aceea de care m-am indragostit este acum prietena mea, dar amandoi stiam ca mai avem pe cineva, nu stiu ce sa fac... Daca raman cu fata de care m-am indragostit acum o zi m-as certa cu unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, daca raman cu fata de la bucuresti"este super sexy:X" este putin cam plictisitor la distanta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Daca oo iubesti pe fata de la Bucuresti nu conteaza distanta, veti face voi intr-un fel sa fiti mai aproape, mai mult timp impreuna. happy Un prieten e mult mai important decat o fata...

9 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Vai vai vai... ia problema simplu, aşa:
Pentru o relaţie de maxim 5 luni eşti gata să strici două relaţii perfect funcţionale plus prietenia cu cel mai bun prieten al tău.
Zici că e sexy... tu cu care din capuri gândeşti mai mult?

| roox a răspuns:

Cu fata stai 3-4 luni, dar un prieten e pe viatăwinking
Aşa că lasă fata ...mai ales dacă e la distanţăoh go on
O să fie plictisitorhee hee)

| StilSanatos a răspuns:

Cine n-are un prieten bun sa si-l cumpere! u il ai! pretuieste-l! fete mai gasesti! daca u ink mai tii la fata aia de la buqresti pretuieste-o si ce daca e distanta mare, o sa te obisnuiesti abia o sa-ti pui la incercare increderea fata de ea! prietenul meu e in it si ce parere ai despre faptul ca ne vedem la pasti craciun si vara? cand o sa te mai apuce sa te indragostesti de cine nu trebuie mai ales de prietena prietenului tau da-ti o palma peste fata si trezeste-te la realitate! odata pierduta increderea prietenului tau nu o vei mai capata, fa ceva atat cat mai ai timp...

| m0nica a răspuns:

Lasa aman2 fete laughing. asta e. cauta alta :p [sfatul meu on the phone

| AsU_2581 a răspuns:

Faci cum crezi u ca e mai bine.winkingwinkingwinking

| KromZ0R a răspuns:

Si tata s-a indragostit de o fata de la Navodari si el este in Bucuresti. si s-a mutat acolo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, zici ca ai avea de ales intre o fata si prietenul tau? daca o placi cu adevarat pe ea, spune-i sa vorbeasca cu prietenul tau si sa ii zica ca si ei ii place de tine si ca lucrurile nu mai mergeau bine intre eiwinkingwinking. Mai bine e sa o zica ea, si fata de la Bucurestirolling on the floorrolling on the floor, daca este la departare, nu prea are rost. Zic sa iti asumi riscuri deoarece numai asa ai de castigat. Prietenul tau va pune ochii pe alta si daca cu adevarat sunteti prieteni, iti va simti lipsa si va veti impacawinking.

| xeon explică:

Nu cred ca ai citit tot, am spus ca sunt cu doua fete.Cui sa-i dau ''papuci''sau s-o fac sa-mi dea papuci, celei de la distanta sau celei de sta la doua case de mine?

| xeon explică:

Am uitat un mic detaliu...pe cea de la bucuresti o iubesc foarte mult poate mai multe decat pe mine, dar este distanta intre mine si ea.