| FaNYsh a întrebat:

am o mica mare problema mai delicata.
Stiu ca nu sunt primul si nici ultimul, de pe la 12 ani am avut piatra la piept, pana acum cateva luni cred.Am si acum numai ca nu mai este asa mare si nu ma mai doare la atingere, numai ca acum sunt sfarcurile umflatestraight face. Si ma jeneaza, cand mai merg la plaja sau cand port un tricou mai stramt, ce as putea sa fac?sadAs vrea ca mersul la medicul de familie sa fie ultima solutie... daca ati sti ceva exerciti sau... ori ce.
(Mentionez ca sunt baiat.Pentru unii care nu se uita la nume si dau raspunsuri aiurea)
Ms anticipat!
Dau si funditatongue

Răspuns Câştigător
| cristy_4404 a răspuns:

Parerea mea e sa te vada un medic endocrinolog pentru ca ti ar spune exact ce ar trebuie sa faci, si nu trebuie sa te simti jenat pentru ca nu esti singurul cu aceasta problema si incearca sa nu iti creezi din aceasta o problema.Succes

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Sincer nu am auzit de aşa ceva. Dacă nu vrei să mergi la medicul de familie de ce nu te tuci la un consult cu plată?
Poate fi problematic dacă amâni sau neglijezi. Succes!