| Dyp17dyp a întrebat:

Salut, am o mica problema... pot sa atrag usor atentia unei fete, gasesc usor subiect de discutie la inceput, pentru cateva zile, dar mai tarziu, parca ma blochez si nu mai gasesc decat subiecte de genul: "si ce mai faci, ce ai mai facut azi, cum te simti " Vreti sa imi dati un sfat, va rog...? big grin

3 răspunsuri:
| sofstatics a răspuns:

Gandeste-te la ce i s-a intamplat recent, sau ce va mai "interesant".
Exemplu: "Ce vei primi de Craciun?"
"Iti doresti ceva anume? "
Mai multe intrebari pe aceeasi tema...
Bafta.

| Dyp17dyp explică (pentru sofstatics):

Ei bine, o stiu ca pe propria-mi palma, iar ideea cu "ce vrei de Craciun" deja am folosit-o.

| Dyp17dyp explică:

Da