| bodyguardsmecher a întrebat:

Am o poveste lunga si v-as cere parerea!
Aveam o prietena de care chiar m-am atasat insa in vacanta de Paste ea s-a dus la un prieten si i-a supt-o. Prietenul asta mi-a spus si mie ce s-a intamplat.
Acum eu nu m-am ma simt confortabil stand si vorbind cu ea, stiind ce a facut, avand in vedere ca in urma cu o saptamana a celor intamplate ea zicea ca nu-l place si o tinea asa!
Eu zic ca e bine sa o ingnor. Macar pentru o perioada.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing))))))) Si meriti ce ti-a facut din moment ce mai si pui o asemenea intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiRx8 a răspuns:

=]]

| CristiRx8 a răspuns:

Da ba

| CristiRx8 a răspuns:

Ai scris gresit... Nu mai,, vorbeste`` urat omu`