| 1299299299 a întrebat:

Salut. Am o prietena ce termină clasa a 8 a. Stiti ca la sfârșit trebuie cei din alte clase sa le semneze tricourile. Ei bine, eu vreau sa i desenez ceva pe el. Dar nu stiu ce. Vreau sa ma tina minte happy

3 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Scrie-i un mesaj, iar dacă vrei să desenezi ceva, încearcă o imagine care reprezintă un moment amuzant sau special petrecut împreună!

| Madaxo97 a răspuns:

Te va ține minte si fără sa ii desenezi nimic, dacă sunteți prietene, nu te complica si fa ceva simplu ce îți vine pe moment, o inimioara, o steluța ceva, sau poți să faci o inimă mai mare in care sa scrii "baftă la liceu, mult succes, pupici" cu drag(numele tau).
Valoarea prieteniei voastre nu sta intr-un desen pe un tricou care va sta închis într-un dulap ani întregi si nu se va mai uita nimeni la el, fa orice desen vrei dar cel mai important, țineți legătura, dacă chiar vrei sa te țină minte

| dullcat a răspuns:

Buna.Vrei sa te tina minte intr-un mod placut? Sper ca nu intentionezi sa desenezi ceva la misto.Ati interactionat pana acum vreodata? E o persoana apropiata? Aveti vreo gluma din categoria inside jokes? Daca nu, poti doar sa ii scrii : Mi-a parut bine sa fim colegi/colege, cu drag Cutarescu. Te va tine minte oricum, ca doar aveti sigur album de final si va aveti si pe social media, nu?