| Lavinia_Puiac_Denisa_1999 a întrebat:

Salut am o prietena de care e indragostit uun baiat dar ea nu il iubeste si nu vrea sa isi strice prietenia cu el cum sa faca sa ii spuna ce simte dar sanuu il raneasca

2 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

Mai de ranit oricum il raneste.dar mai bine sa ii zica ca nu simte ceea ce simte el pentru ca daca il lasa asa de fapt ii da sperante si intr-un final se va alege cu un tip mai mult nervos decat ranit pentru ca va avea impreisa ca ea si-a batut joc de el.
Spune-i sa ii zica baiatului ca tine al el mult si apreciaza prietenia pe care el i-o poarta dar doar atat. Spune-i sa ii zica ca vor ramane prieteni mult timp de acum incolo si ca pentru ea el e ca un frate, o persoana foarte speciala si ca nu vrea sa il piarda din cauza unor sentimente care si asa cu timpul vor trece.

E mai bine asa happy