| Anonym32 a întrebat:

Salut, am o problemä : este o fata de care îmi place si nu stiu cum sa-i spun.
Astăzi la scoala un coleg a trebuit sa dea olimpiadă la lb si literatura romana iar ea a venit sa vadă ce subiect este.
A venit s-a asezat langa mine iar eu tremuram tot.
Nu stiu cum sa-i spun ca o plac.
Va rog ajuta tine!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de relația voastră de prietenie.
Dacă nu prea vorbiți sau nu vă cunoașteți atât de bine, nu-i spune ditr-o dată fiindcă o să fie un mic șoc pentru ea.

Încearcă să intri în seamă cu ea. Gen, să vorbiți mai mult și să încercați să ieșiți. Poate vei sesiza și tu un comportament aparte din partea ei, cine știe. Ideea e să nu te lași în voia sorții și să acționezi.

1 răspuns:
| Anonym32 explică:

Am uitat sa precizez ca aceasta fata are un prieten? Ce sa fac?