| Avlaedgad a întrebat:

Am o problema. A inceput dintr-odata sa-mi placa de o cineva si am inceput sa-mi dezvolt destul de tare nivelul intelectual si spiritul artistic(poezii, cantece la pian). Ideea e ca nu prea mi-a placut de nimeni toata viata si as prefera sa ramana lucrurile asa, adica, am oricum destule pe cap happy. Ce as putea sa fac sa scap de gandurile si sentimentele induse?

3 răspunsuri:
| Aimwork a răspuns:

Data viitoare include si varsta sa stim si noi ce sfat sa dam.

| Avlaedgad explică (pentru Aimwork):

17 ani amandoi

| ionela003 a răspuns:

Depinde și ce vârstă ai. Dar până la urma este foarte normal să îți placa de cineva. Aceasta nu este o problema plus ca te ajuta sa te dezvolti prin arta ceea ce este minunat. Chestia este că o să îți treacă, nu îți va plăcea la nesfârșit de aceeași persoană.