| Leonard93 a întrebat:

Salut, am o problema acum 1 luna am stat prea mult la soare si aveam toata fata foarte rosie, dupa 1 saptamana mi-a trecut fata dar mi-a ramas sub ochi niste pete rosii, m-am dat o groaza de creme aloevera, musetel, compresii cu musetel, dimineata ma trezesc cu ele foarte rosii si pe parcursul zilei mai dispar putin dar tot se vad ce pot sa fac? Ati avut aceiasi problema ca mine? Multumesc

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Poate un unguent de galbenele?

| oliv21love a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca trebuie sa te dai cu crema de galbenele. Sper sa mearga! Bafta!

| dya22100 a răspuns:

Pune nisite castravetzi pe arsura si stai cu ei vreo 10 min in fiecare zi pana dispartongue