| Csillag_Sebi_1990 a întrebat:

Salut am o problema. Am sa va povestesc ce mi s-a întâmplat în săptămâna școala altfel am mers toată clasa la piscina. Ni s-a zis sa venim îmbrăcați doar în costum de baie ca apa e încălzita și sunt 23 de grade afara. Ei am mers toți în stația de autobuz doar în slip. Eu eram în chiloți normali fiindcă nu aveam slip. Am urcat în autobuz și am ajuns la ștrand. Acolo ne-am dat pe tobogane și chilot mei au alunecat și nu i-am mai găsit. Eu nu am observat ca sunt gol. Dar am ieșit și am început sa fac pe grozavu pentru ca am tras la fiare. Nu știam de ce fetele rad. Când am văzut ca îmi făceau poze am început sa pozez. Dar când m-am uitat în jos am văzut. Eu nu aveam alte haine. Pe autobuz am rămas tot descărcat. și pe drum pana acasă la fel. Acum toți din liceu au poze cu mine la cocoșelul gol. Mai rău li-au pus pe net. Ce sa ma fac toți cunoscuți le-au văzut.

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si cine ar crede ca voi ati mers in costum de baie pana la scoala?
laughing si ai uitat sa precizezi ca nu aveai prosop la tine ca sa te pot credewinking
daca mergi al baie iti iei si prosop, il puteai folosiwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e pe bune povestea am doar o intrebare : Cat de retardati puteti fi sa mergeti in chiloti in autobuz?

| xRainyDay a răspuns:

Să-ţi cumperi slip altă dată! Nu poţi face nimic. Şi dacă pozele or să fie şterse, oamenii tot vor şti.
Deci data viitoare, i-aţi slip I don't want to see!

| Denisee1 a răspuns:

[Asta daca e adevarat...:\]Cat de bătut in cap poți să fii să mergi în costum de baie pe stradă, în autobuz?

| Lupdemare a răspuns:

Cum frate sa nu observi ca nu ai prosop? rolling on the floor