| QuInt0 a întrebat:

Salut am o problema... am vrut sa ma uit prin C am intrat in winxp dupa in system32 dypa in sys32 si am vazut acolo foarte multe poze si cand m`am uitat pe ele era poze cu tot dekstopu meu erau facute pe secunda si cand incerc sa le sterg se duc in cos si apar altele...nu stiu ce are va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantome! Spooky sh! t NU? Vezi ca iti urmaresc pc nu eu fantomele... si vezi daca ai 2 procese cfmon (or something like that). E un virusel fantomatic. incearca un anti-virusfantomatic.