| Silviu2299 a întrebat:

Salut.Am o problema cu monitorul.Intr-o zi am deschis calculatoul si mi-a aparut meniul de la monitor, s-a dereglat ceva de acolo dar nu stiu ce pentru ca am incercat sa-l fac la loc si nu merge deloc.Nu se vede clar scrisul si pozele, dar in schimb in aplicatii, jocuri se vede bine.De la windows nu e pentru ca toate setarile sunt aceleasi(folosesc windows 7 si monitorul e Samsung).

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Monitorul nu are un buton de reset?

| Silviu2299 explică (pentru SkyPilot):

L-am incercat de mai multe ori si nu are nici un efect.

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa imi spui exact ce model? O sa caut pe net manualul sa vad dca imi vine vreo idee.
Reset ar fi trebuit sa il aduca la starea din fabrica. Ai incercat sa verifici si mufele, poate este ceva prost conectat?