| ENDofGaming a întrebat:

Salut am o problema cu parintii si vasi ruga frumos sa descrieti în câteva rânduri relația dintre tine și părinții tăi pe care o ai acum poate ma ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| Vovika96 a răspuns:

Eu si parintii mei avem o relatie foarte strinsa intre noi, desigur citeodata imi vine sa fug de acasa cit de tare ei ma enerveaza dar stau putin si ma gindesc ca ei sunt cei care ma imbraca ma hranesc si imi ofera tot ce pot... imi trece repede in plus sunt mai multe momente bune cu ei decit cele rele

1 răspuns:
| ClauA17 a răspuns:

Una nici buna nici rea, nu ma prea inteleg si ma cearta tot timpul, mama ca tata nu prea are treaba. cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ei si sa ii faci sa inteleaga ca nu procedeaza bine si sa nu se mai comporte asa cu tine. funda?