| INOJIN a întrebat:

Am o problema cu somnul, am vise foarte des cu persoane pe care le urasc, vreau sa nu mi se mai intample.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti la ele, incerci sa te razbuni, ti-au facut un ceva neplacut si nu te impaci cu ideea? Depinde cum iti petreci timpul. El, este cheia rezolvarii problemei, legate de visele respective. Citeste o carte, iesi in parc cu prietenii etc.

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Nu le mai uri, impaca te, accepta le, tolereaza le si. nanadudu!

| ngina a răspuns:

Nu pentru că miroase urât după ce fumează.Dar alte fete fumeaza și lor li se par în regul