| JoseCallejoNNn a întrebat:

Am o problema! Deci vreau sa joc fifa08 prin gameranger! Cand dau start ma baga in fifa ma duce la joc multiplayer insa nu se conecteaza la joc! Si ceilalti ma intreaba de ce nu intru, dar eu intru in fifa! Adica dau start acolo, insa lor le apare ca nu! Funda cine ma ajuta!

1 răspuns:
| Danutz_Dani_1994 a răspuns:

Este clar o problema de la GameRanger, sau daca nu... Asta inseamna ca ori jocul nu este original, ori este o problema la GameRanger, funda?