| LICU a întrebat:

Salut am o problema imi place de o fata din clasa 1 si acum sunt in clasa 6 dar nu conteaza vreau sa stiu cum s-o intreb daca ma place eu cred ca da dar nu sunt sigur se compaorta diferit cu mine: in timpul orei se uita la mine, cauta motive sa vb cu mine mereu, etc si vreau sa stiu daca ma place

3 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Fata aia de care iti place nu are cum sa ii placa de tine, ea inca nu stie ce inseamna sa ii placa de cineva. Si daca o intrebi daca ii place de tine 100% nu o sa-ti raspunda sau o sa se rusineze si o sa plece rosie la fata. Las-o in pace pe fata aia, ea inca e mica si se joaca cu papusile, uitate si tu dupa fete de varsta ta nu cu 5 ani mai mica decat tine. Dupa aia prietenii tai o sa isi bata joc de tine si o sa rada de tine pentru ca ti-a placut de o fata de clasa 1.
Si daca iti zambeste nu inseamna ca ii place de tine sau daca a vorbit cu tine, acum gata daca cineva vb cu tine inseamna ca ii place de tine? A vorbit si ea ca sa vorbesca ceva.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II place de o fata din clasa 1. nu se refera ca ii place de una mai mica cu 5 ani. din clasa 1 ii place de fata aia...

| cryangel98 a răspuns:

Ziceai ca se uita la tine in timpul orei... daca chiar e adevarat cred ca te place si ea...maine fiind valentine`s day o poti intreba daca te place.adica spune-i tu mai intai ca o placi apoi intreab-o daca si ea te place,daca raspunde "da" intreab-o daca vrea sa fie cu tine daca si de data asta spune ca "da" sunteti oficial impreuna rolling on the floor. daca raspunde ca nu te place,nu-i arata ca esti foarte trist,incearca sa te porti normal fara sasi dea seama ca tea afectat atat de mult, incearca apoi sa o faci sa te placawinkingbig grinasta doar in caz ca nu te place, sper sa-ti fie de foloswinkingwinkingbig grinbig grin