| Nataly_5242 a întrebat:

am o problema.In ultimul timp am observat ca prietena mea cea mai buna, flirteaza pe internet cu fostul meu iubit! m-a deranjat asta putin, dar n-am facut panica.Citeva zile in urma ea dormit la mine si din neatentzie a lasat pagina ei deschisa, eu m-am uitat si am vazut ca in convorbirea ei...cum ea ma tradea, ma jignea prin cuvinte si vorbea despre mine urit! Cum credeti, ce trebuie sa fac eu acum? va rog sa ma ajutati! Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

''prietena ta'' e o neserioasa, eu in locul tau o luam frumusel de manuta si o dadeam afara, nu imi place sa fiu inconjurata de asemenea persoanestraight facediscuta cu ea deschis, spune-i auzi fata ce am auzit, ca u ma vorbesti urat, bla bla bla sa vezi ce spune si pe urma iy dai peste nas ca s-a dat de gol singura.crede-ma,e mai bine singura decat cu prieteni care te sapa.eu stiu ceva...

10 răspunsuri:
| spywar3 a răspuns:

Parerea mea e sa o lasi in pace. NU o mai baga in seama. NU ii spune nimic doar incearca sa o IGNORI. Arata-i ca nu`ti pasa si las-o in pace. De asa prieteni nu ai nevoie.

| Lora a răspuns:

Sa-i spui pe fata ca e o neserioasa si o perversa iar daca te intreaba de ce ii spui asa, ii zici ca ai citit ce vorbea cu fostul tau iubit si-ai vazut cat de "frumos" vorbea despre tine!

| Lora a răspuns:

Sa-i spui pe fata ca e o neserioasa si o perversa iar daca te intreaba de ce ii spui asa,ii zici ca ai citit ce vorbea cu fostul tau iubit si-ai vazut cat de "frumos" vorbea despre tine!

| spywar3 a răspuns:

NU o baga in seama. las-o in pace. nu mai vorbi cu ea. Daca face asa ceva inseamna ca nu te merita!

| ºPishcotº a răspuns:

What:O.Nu se poate numi prietena cea mai buna! Bun, daca vrea sa iasa cu fostul tau iubit, nu-i nici o problema, dar de ce sa te vorbeasca uratraised eyebrows? Sa-ti faca o imagine proasta in fata fostului, ca sa nu te mai impaci cu elthinking Nustiu ce sa zic. Vorbeste cu ea.arata-i convorbirea si spune-i ca nu mai ai mare incredere in ea! O prietena adevarata te ajuta la bine la rau, nu te vorbeste urat pe la spate ca sa ii castige increderea fostului tau iubit...Cred ca tu ai pus foarte mult suflet in relatia asta! Crede-ma stiu cum ehappy. Eu si prietena mea cea mai bine ne cunoastem de la gradinitathinking( sunt vreo 13 anihee hee. Si sa stii ca noi ne-am mai certat, da' sa vorbim urat una de cealalta, niciodatahappy. O iubesc ca pe o sora!

Deci, sa revenim la problema tahee hee. Vorbeste cu ea si spune-i c-ai aflat.si atunci vezi ce-ti spune! Eu te-as sfatui sa te indepartezi de ea o perioadahee hee Si ai grija poate mai afli si de la alti ca te-a vorbit urat:-s. Te pup>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca era fostul tau iubit naveai de ce sa te superi dar am citit si in seara in care va mai dormi la tine fa-o cu marcher permanent pe fata

| Razvan a răspuns:

Sa observi.Sa vezi cum, va sta cu el.Sa vezi cum, isi va bate joc de ea.Sa vezi cum, se va intoarce cu coada intre picioare la tine.Si sa vezi cum, ai sa o ierti dar nu vei uita niciodata tradarea asta care e prima dintr-un lung sir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta nu mai trebuie sa fie prietena ta spune-i ca nu mai vrei sa fi prietena ei pentru ceea ce a spus despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta nu mai trebuie sa fie prietena ta spunei ca nu mai vrei sa fi prietena ei pentru ceea ce a spus despre tine.

| Oana_1569 a răspuns:

Ar trebui sa nu mai vb cu ea deoarece ea nu te considera o prietena adevarata