| cosmin111 a întrebat:

Salut am o problema m-am mutat la inceput de an la o scoala noua si nu imi place nu m-am acomodat cu profesorii. Acum intrebarea mea este pot sa ma mut acum sa zicem in interval de 3-4 zile nu s-au pus note nimic inca. Se poate sa mai ma mut la scoala veche ( are nevoie de copii in clasa din care am plecat ). Pot sa ma mut inapoi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea nu cred că te mai poţi muta doar la anul, deoarece odată ce ai început anul trebuie să îl termini. Fundă?