| cosmin111 a întrebat:

Salut am o problema m-am mutat la inceput de an la o scoala noua si nu imi place nu m-am acomodat cu profesorii. Acum intrebarea mea este pot sa ma mut acum sa zicem in interval de 3-4 zile nu s-au pus note nimic inca. Se poate sa mai ma mut la scoala veche ( are nevoie de copii in clasa din care am plecat ). Pot sa ma mut inapoi? VA ROG AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

Teoretic doar intre semeste dar cu interventii ...incearca

1 răspuns:
| dodo13_3589 a răspuns:

Aahhh e najpa nu poti sa te muti in altaq class in semm 2 dar vb cu dirigat-a