| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema si chiar as vrea cateva sfaturi.Imi place de un baiat de care mi-a placut si in trecut, dar pe acea vreme si el ma placea si eu am spus ca nu pot fi cu el si inca regret.Problema este ca suntem cei mai buni prieteni si imi e teama sa ii spun ce simt, mai ales ca e o diferenta de 2 ani intre noi.Nu vreau sa stric prietenia, dar chiar as vrea sa vad daca merit o a2a sansa.Va rog ajutor!

1 răspuns:
| nonameih0000 a răspuns:

Prima data du-te ceva mai sfioasa...si spune-i daca vrea sa mearga la un suc cu tine. Si incetul cu incetul poate va descoperi adevarata ta valoare si mai sti in viitor... poate veti fi impreuna.