| ate3562 a întrebat:

Salut.am o problema. sunt foarte slab. am 1.75 si 51 kg si mananc foarte mult dar nu ma ingras deloc. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Măi Vasile. Poţi să mănânci şi câte o tonă de mâncare daca alergi toată ziua. Deci : cât mai mult calculator. Stai cu burta la soare. Nu alergi nu nimic. Să mănânci ciocolată. Fast food cât mai mult. Este ciudat. Unii încearcă să slăbească şi tu să te îngraşi. Dar dacă e problema aşa. Fă-te model. Ai înălţimea corespunzătoare ce să mai.
Baftăă!

| 95Cosmin a răspuns:

Poti incerca sa mananci seara si cand mananci felu 1 si 2 sa incerci sa le mananci deodata.

| ate3562 explică:

Am aflat ca la inaltimea mea ar trebui sa am intre 62 si 70 de kg.dar logic ca vreau sa ma ingras sanatos.