| paynehunter a întrebat:

Salut, am o problema.Tocmai mi-am instalat metin2ro in calculator si cand intru e totul bine, dar e o mica mare problema.cand il dau in bara ca sa imi schimb melodia de pe youtube sau sa vb cu cineva pe mess de ex, imi apare o eroare cand vreau sa intru inapoi, un fel de casuta cu multe semne de intrebare, din care nu pot sa dau decat da sau nu pe ea. e foarte ciudat si nu pot juca metin decat daca daca nu il dau in bara

1 răspuns:
| sebyka97 a răspuns:

Pai vezi cand il dai in bar ar trebui sa iti mearga bine dar daca nu merge trebuie reinstalat din nou.dar daca vrei un joc mai tare decat metin2ri incearca TLBB si nu vei mai renuta prea usor la el
bafta. funda?