| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema vreau sa stiu si eu daca am 13 ani pot face scoala de corectie pentru relatii sexuale cu minori sau alte din astea ? Va rog frumos e urgent nu o luati in panarama cum luati marea majoritate...

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Nu poți fi acuzat de corupție de minori atâta timp cat și tu ești minor.In schimb poți fi acuzat de viol...

1 răspuns:
| Aniu a răspuns:

Pff ce bine.Mi-ai luat o piatra de pe inima.Viol n-a fost deci n-am de ce ma ingrijora.