| Pho3nix a întrebat:

Am o propunere interesanta pentru adolescentii Galateni.
Clubul Adolescentilor de Elita. Probabil va intrebati in ce consta.
Deci, este un program de dezvoltare proprie, pentru viata, pentru a-si controla propia persoana.
Eu cu o echipa de psihoterapeuti de la un cabinet de psihoterapie, formam acest club, numai cu adolescenti, din tot orasul, de la toate liceele.
Se fac cursuri pentru aceasta dezvoltare. La aceste cursuri inveti sa:
-Fi cel mai tare din gasca ta.
-Sa-i citesti pe ceilalti.
-Fi spontan si plin de umor.
-Sa-i cuceresti pe ceilalti.
-Imprieteneste-te instant cu cine vrei tu.
-Sa gestionezi conflictele.
-Controleaza-ti emotiile
-Cucereste-i pe ceilalti.
-Fi stapan pe tine.
-Stabileste-ti un scop in viata.
-Invata sa iei cele mai importante decizii.

Puteti vedea si alte detalii aici: http://www.youtube.com/watch?v=Ad8Zr_wtgis&feature=playe r_embedded

La sfarsitul cursurilor, va fi un concurs, si cel care si-a dobandit calitatile, si va fi cel mai bun, va primi din partea noastra un Notebook, cadou. De asemenea, toti participantii vor primi diplome care vor conta foarte mult pe viitor.

Cursurile vor fi pe baza de jocuri. Ne vom juca, va fi distractiv si in nici un caz nu e ca la scoala, va asigur!
Va fi frumos.

Pentru a afla si alte detalii, cum ar fi costul acestor cursuri, durata lor, etc, intrati pe http://psiholistic.ro/index.php/welcome/article/53
Si daca mai aveti intrebari, astept mesajele voastra, parerile voastre.
Va asteptam!

1 răspuns:
| Mâcrofon a răspuns:

Da