| curious01 a întrebat:

Salut, am o situatie si vreau sa va intreb pe voi ceva, vorbesc des prin mesaje cu o fata care imi place si cum as putea sa o intreb daca are prieten? sa nu fie arogant, sa fie cumva dragut, niste idei? ce sa-i mai zic sau sa o intreb ca sa o fac sa ma placa sau cum pot sti daca ma place? FUNDA! merci

3 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Îți dai seama după gesturile ei, dacă se comportă cu tine ca și cu ceilalți.
Dacă-ți convine, spune-i ceva de genul ăsta: "Ai găsit pe cineva potrivit pentru tine?"
E subtil, nu-i siropos.

P.S: Fii mai creativ și mai descurcăreț, în viitoarele relații o să tot dai de hop uri de-astea.

| koorino a răspuns:

O poti intreba subtil gen: "si cum a fost azi, ai gasit persoana potrivita pentru tine? " Dar, trebuie sa vezi daca fata te place sau te considera un bun prieten.
Iti urez bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar fi un gest arogant să întrebi o fată dacă are prieten? Spune-i direct, că n-o să explodeze, stai liniştit.