| mihaivelicu a întrebat:

Salut! Am observat ca parul meu devine din ce in ce mai fin si am inceput sa folosec uleiuri de par cum ar fi de rozmarin, ricin, etc. Parul meu nu este chiar foarte fin dar este mai fin decat acum un an. Daca folosesc acele uleiuri, cam in cat timp voi observa o diferenta?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Diferenta o vei vedea la radacina iar de acolo pe masura ce creste.
Foloseste si ceva fiole pentru cresterea parului. Ceva pe baza de minoxidil 5%. De ex Minoxicapil