| Robert671 a întrebat:

Salut, am permis de 3 luni, si conduc in fiecare zi de cand l-am luat, la munca, plimbari si etc, si uneori simt ca nu conduc bine adica mai gresesc vreo iesire pe gps sau ceva de genu, nu am probleme cu reguliile de circulatie sau orice altceva, doar ca mna, nu sunt perfect cum îmi doresc, si eram curios daca si voi aveti zile si momente asa

Răspuns Câştigător
| Anonimboy111 a răspuns:

Si cei cu permis de peste 10 ani mai au greseli, dar nu trebuie sa fie greseli grave

| Robert671 explică (pentru Anonimboy111):

Nu s grave d astea minore

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Robert671):

Li se intampla multora, nu trebuie sa te panichezi

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Doar sa ai grija

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca il aveai de 3 zile in alta intrebare.
Mă intreb daca ai totusi permis.

| Robert671 explică (pentru darrio2007):

Am gresit eu, dar am incercat sa sterg întrebarea precedentă dar nu s-a putut, am permis, ca nu intrebam degeaba, ma scuzați

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și eu după 300-400.000 km mai greșesc ieșirile de pe gps... Nu vad ce treabă are cu condusul