| mmetcartar30 a întrebat:

Salut, am picat testarea psihologică la scoala de agenți si trebuie să fac contestatie dar nu știu ce trebuie sa scriu, mă poate ajuta cineva care a trecut prin asta va rog?

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Da ia o H&K 416 si asasineaza-i pe toti si pe urma o sa iei testarea psihologica, sigur.
Glumesc! Ce sa-i faci? Poate nu te-ai odihnit si nu ai putut face fata cu brio testelor. Ce sa contesti? Daca la un examen scris se contesta rezulatul corectarii, aici nu poti face nimic. Intotdeauna exista a doua sansa.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa o lasi balta ca nu ai nici o sansa, daca nici macar sa concepi o contestatie, nu esti capabil.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca o sa rezolvi mare lucru cu contestatia.

| Ionut231312 a răspuns:

De obicei, persoanele care pica testarea psihologica nu au ce cauta in ramura asta a MAI, eu zic sa incerci altundeva, mai ales ca salarii mai mari mai exista si in alte parti.