| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am piciorul in ghips si trebuie sa il tin pana in februarie si dupa ce il scot trebuie sa nu fac sport inca o luna, in perioada aceasta as putea sa cresc sau cand stai nu cresti(stiu ca odihna face bine la crescut), am 17 ani si 182 si as vrea sa mai cresc inca 5 cm(anvergura mainilor este 185cm) credeti ca as putea si daca mai cresc in perioada asta cu ghipsul? Funda + vot!

2 răspunsuri:
| despina17 a răspuns:

Parerea mea e ca ca esti suficient de inalt si da sunt sigura ca poti sa cresti depinde insa de organism poti sa cresti pana la 1 90 sau sa mai cresti un cm

| alin3211 a răspuns:

Eu cred ca nu ai
sa
cresti pentru ca esti prea inalthappy