| LoveeMakeup9 a întrebat:

Am prieten cam de o luna. La imceput era foarte indragostit si zicea ca ma iubeste, acum imi spune ca are momente. Cateodata ma iubeste de nu mai poate si cateodata i se pare ca relatia e degeaba. E normal sa se intample asta pt ca suntem la inceput? Sau oare nu ma iubeste? Cum sa ii demonstrez ca eu chiar il iubesc si tin enorm la el? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

"Cum sa ii demonstrez ca eu chiar il iubesc si tin enorm la el?"
Prin fapte, orice fel de fapte. În primul rând să îi fii alături și dacă vezi că și el îți e să încerci să faci niște lucruri care știi că i-ar face plăcere. Conștientizează că niciodată cuvintele nu sunt de ajuns pentru a demonstra ceva, e nevoie de fapte. Asta trebuie să fie reciproc.
Deși cum am spus mai sus, nu cred că merită. Fă chestiile astea pentru cineva care știi sigur că te iubește și îți arată asta.

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Nu cred te-a iubit vreodata.
Doar i-a placut nespus de mult de tine( Poate. Poate nu) si ti-a vârât 2 cuvinte goale pe sub nas.
End of story.

| T0T a răspuns:

Nu este deloc normal. E clar că a fost așa de moment. Va ajunge să se sature de tot de tine dacă la început e așa, cel puțin așa cred, tu poți încerca dar nah după să nu zici că nu ți s-a spus.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

"Cum sa ii demonstrez ca eu chiar il iubesc si tin enorm la el?"
Prin fapte, orice fel de fapte. În primul rând să îi fii alături și dacă vezi că și el îți e să încerci să faci niște lucruri care știi că i-ar face plăcere. Conștientizează că niciodată cuvintele nu sunt de ajuns pentru a demonstra ceva, e nevoie de fapte. Asta trebuie să fie reciproc.
Deși cum am spus mai sus, nu cred că merită. Fă chestiile astea pentru cineva care știi sigur că te iubește și îți arată asta.

| Doub a răspuns:

Nu, nu e normal, dar ce e asta? Te iubeşte când are el chef sau ce?

| R0R0 a răspuns:

Poti sa-i zici cele 2 cuvinte mai des!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât de mult ai ajuns să-l iubeşti într-o lună?
Trăiesc şi eu prin alţii, csf.