| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am scapat de niste cosuri si acum, am remas cu niste semne rosi sad
cum scap de el?

Răspuns Câştigător
| luniii a răspuns:

Daca iti storci cosurile eu te sfatuiesc sa nu o mai faci deoarece poti ramane chiar si cu semne pe fata datorita lor, mai bine cumpara`ti o crema pentru cosuri de la plafar sau farmacie care isi face efectul, iar in privinta semnelor rosii foloseste crema de galbenele pe zonele afectate se gaseste la plafar si nu e scumpa.Se aplica in decurs de 1 saptamana sau uneori chiar si mai putin in fiecare seara si ai scapat.
Sper ca te-am ajutat^^

1 răspuns:
| someonelikeu a răspuns:

Cu crema de galbenele, este eficienta si ieftina