| SebyEusebiu a întrebat:

Salut am și eu o întrebare. Acum 3 zile mi-am făcut un piercing in limba și da limba este umflata dar piercing’ul sta fix pe limba, nu ma deranjeaza sau ceva e doar un sentiment ciudat dar dacă îl împing cu dinți in sus e un crater fix unde sta bila... va dispărea când mi se va dezumfla limba sau va rămâne așa? HELP PLEASE

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

E normal să fie așa, ai răbdare și o să treacă.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Au trecut doar 3 zile. Ai rabdare cateva saptamani si va arata asa cum trebuie sa arate.