| ZаЙчИк a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, am avut o relatie de scurta durata cu un baiat de vreo 2 saptamini,insa el e plecat in alta tara deja si comunicam tot era ok, pana nu l-am intrebat daca mai are rost sa continuam, mi-a raspuns cu ceva de genu cum crezi? si deja mam si blocat...am zis ca cred ca nu are rost si deja nu mi-a mai raspuns...recent mi-a mai scris odata, banal nu? deja nu stiu ce pot sa cred acum zilele asta eu am schimbat poza principala cu un baiat si dupa ce a vazut a schimbat si el cu o fata este ceva sau doar a fost o aventura?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Intreaba-l, nu cred ca e cineva paranormal aici pe TPU sa-ti spuna daca tipul cu care ai fost are o aventura sau nu.

| ZаЙчИк explică (pentru OldSoul):

Nu cred, ca sunt asa curajoasa, merci