| Piticu_3880 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare!
cum bag pe stick un windows sa fie bootabil?
mentionez ca nu am cd-rom si cd-writer!
si trebuie sa instalez windows-ul. Plssss, help me, Fundita pe cel mai bun raspuns!love struck scuze de categorie dar stiu ca stati mai mult pe aicibig grin

2 răspunsuri:
| psiko a răspuns:

Cum sa nu ai cd-rom? orice calculator si laptop, chiar alea foarte vechi, tot au un amarat de cd-rom. Si nu poate sa iti citeasca de pe stick windows-ul decat daca merge sa intri in My Computer. Oricum presupun ca tu trebuie sa formatezi si apoi sa instalezi windows-ul, dar nu stiu cum sa iti zic sa faci ca tu spui ca nu ai cd-rom. Sfatul meu: ia-ti un alt PC/laptop.

| Piticu_3880 explică:

Este un mini notebook!
si se booteaza de pe stick!