| adecool a întrebat:

De la un timp imi place de un baiat si nu stiu cum sa fac sa aflu daca si el ma place. In fiecare pauza vine si ma ia in brate. Oare inseamna ceva?!

Răspuns Câştigător
| eliaclodia a răspuns:

Stii de cati baieti trebuie sa fi incantata, inainte sa te incumeti sa-ti alegi unul? Zeci. zeci. E dreptul tau de a cere tot ce e mai bun de la viata si e dreptul lor sa le permiti concurenta, nu sa mucegaiasca la calculatoare. Inseamna ca daca te ia in brate si il vede altul care te placea cu adevarat o sa ia si el in brate pe altcineva. De ce il lasi? Simti ca parca il cunosti de mii de ani si ca nu mai e nimeni ca el? E doar unul care a indraznit. E dreptul tau, daca nu esti tpopita nici sa nu-l lasi sa-si faca regia de film pe seama ta. Poate inseamna ca o place pe una care se tine batoasa si vrea sa ii arate ca pierde. Ce conteaza, daca tu poti respira si nu ai murit de dragul lui. Pe ala nu o sa-l mai vezi, daca nu lupti sa il gasesti. Te tratezi pe tine de parca esti cu norma, hai sa o facem si pe asta. Am pretentii, fetelor!

| adecool explică (pentru eliaclodia):

Scuze k nu pot da funda. sunt membru junior si da as da as da la toti

5 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Mai inseamna ca te roaga sa-l ajuti cu ceva, fara sa spuna despre ce. Dupa cum am zis: fie il macina hormonii si are nevoie de victime, fie le arata celorlalte fete sau baietilor ce expert si curajos e...In orice caz e ca si cum te-ar ruga sa faci ceva pentru el, in mod incorect si vanatoresc, adica sa nu stii despre ce si in ce te implici.
Daca te placea incepea cu a-si pune sufletul pe masa...

| eliaclodia a răspuns (pentru eliaclodia):

Nu a spus nimeni sa fim rigizi, ori rigide, dar nu plasteline fara de ce?

| Schito a răspuns:

Poate insemna ceva, sau poate nu. Faptul ca vine si te i-a in brate, se poate cataloga ca si un gest prietenesc.Nu trebuie neaparat sa afli daca el te place sau nu. Invita-l la o plimbare prin parc, sau oras. Iar restul o sa vina de la sinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in pauza? Poate e bucuros ca s-a terminat ora.