| EuAlaStrain a întrebat:

E cineva aici care joaca Lineage 2? Daca da dati-mi si mie un server de freya/ interlude de pvp mai mare de 20 x macar pe care sa pot si eu juca happy mersi Funda la un server bun happyScuze de categorie FUNDA

Răspuns Câştigător
| PureMadnesS a răspuns:

Www.l2atlantis.ro FUNDA pls?

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

L2 e L2 numai pe oficial si ai destul pvp.

| Lio a răspuns:

Http://l2java.com/ sunt 3 servere in 1:),cel mai bun fiind cel de faction, dar iti propun sa intri pe acest server dupa ce se da wipe, adica dupa 12 martie...(desi serverul face un an gm-ul nu a anuntat ca se va da wipe).

| JeleUUU a răspuns:

Daca ai Freya downloandeaza de pe http://www.lineage.ro/#downloadl2 si pune-o in system la folderul cu lineage 2 si apoi upagdeaza si iti faci cont si gata poti juca