| mysticlord13 a întrebat:

AM si eu o intrebare...
Sunt baiat si vreau sa imi las perciunii mari cum are Adrian Mutu sau Catalin Botezatu. Un exemplu poza http://www.google.ro/......tp?/imgres r:19, s:0&tx=129&ty=43&biw=1280&bih=840

Problema este ca imi creste parul de la perciuni cret si des.(mentionez ca parul meu NU este Cret, dar cel de la perciuni imi creste asa).
Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Sa ti`l tai din lungime. dupa dai forma;>, sper ca te-am ajutat.

| bogdan_9186 a răspuns:

Sa te razi de la ureche in jos si te tunde frizerul la perciuni